Titles you rated
UnnaturalRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 3.5
The Locked Room MurdersRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0