Titles you rated
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0