Series
Ratings
58
A Tale of Love and LoyaltyRated ★ 4.0
My Favorite MemberRated ★ 3.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 2.0
Heroines Run the ShowRated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.0
Raven of the Inner PalaceRated ★ 1.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
xxxHOLiCRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5