Titles you rated
Paco and the Magical BookRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Into the WildRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 0.5
MantisRated ★ 0.5
Love UntangledRated ★ 1.5
Drifting HomeRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 1.5
The MatchRated ★ 1.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 2.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 1.5
Man in LoveRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 0.5
For the EmperorRated ★ 0.5
Ocean's EightRated ★ 3.5