Titles you rated
JokerRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 1.0
MoneyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Feng ShuiRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 2.5