Movies
Ratings
509
Ocean's EightRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
Grand PianoRated ★ 3.5
The Devil's ViolinistRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
A Lot Like LoveRated ★ 3.5
My Blueberry NightsRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
SakuranRated ★ 3.0
The GraduateRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.5
The Brothers GrimmRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 3.0