Titles you rated
No Tears for the DeadRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
The Karate KidRated ★ 4.5
The Iron LadyRated ★ 4.5
S.W.A.T.Rated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 4.5
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.5
Run-OffRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The Bélier FamilyRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0