Titles you rated
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
JinRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Woman of DignityRated ★ 2.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 1.0
My Love Story!!Rated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0