Series
Ratings
39- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 2.5
Delicious GuysRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0