Titles you rated
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The EqualizerRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
FailanRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 2.0