Series
Ratings
132- In the FleshRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 2.5
You Quiz On The BlockRated ★ 5.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 4.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5