Titles you rated
Old Fashioned CupcakeRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 5.0
Tong: MemoriesRated ★ 1.0
Fight For My WayRated ★ 1.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 1.0
Go Go Squid!Rated ★ 4.0
My SunshineRated ★ 5.0
Be PositiveRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 2.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 1.5
Tokyo GhoulRated ★ 1.5
We Married as a Job!Rated ★ 2.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 2.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Marriage ContractRated ★ 0.5
Something in the RainRated ★ 1.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 2.0