Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 2.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
TrigunRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Trigun StampedeRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0