Movies
Ratings
119
GhostRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 2.0
ChicagoRated ★ 3.0
The Tree of LifeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0