Movies
Ratings
463
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Dirty MoneyRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 2.5
The PartyRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Life or Something Like ItRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
The Beat That My Heart SkippedRated ★ 4.0
SextupletsRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.5
Isle of DogsRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Life and Nothing More...Rated ★ 4.0
FallRated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5
Ocean WavesRated ★ 3.5
RipplesRated ★ 3.5