Series
Ratings
13
Star Trek: Discovery Season 2Rated ★ 4.5
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0