Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Gal & DinoRated ★ 3.5- K-ON!!Rated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 3.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 4.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 2.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5