Titles you rated
NocturnalRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Scream 6Rated ★ 2.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.0
ScreamRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
The HoleRated ★ 2.5
Godzilla Minus OneRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0