Series
Ratings
122
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0- The Case Study of VanitasRated ★ 3.0
The Case Study of VanitasRated ★ 3.0
After-school Hanako-kunRated ★ 3.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 2.5
Welcome to Demon-School, Iruma-kun Season 2Rated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.0
Welcome to Demon-School, Iruma-kunRated ★ 3.0
Love RevolutionRated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 2.5
Problem Child in HouseRated ★ 3.0