Movies
Ratings
453
Knives OutRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
What Men WantRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The GentlemenRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 2.0
Space SweepersRated ★ 2.5
O Brother, Where Art Thou?Rated ★ 5.0
Bajrangi BhaijaanRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
DolittleRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.0
Whisper of the HeartRated ★ 2.0
Wedding CrashersRated ★ 2.0
Date NightRated ★ 3.5