Series
Ratings
53
You and Everything ElseRated ★ 4.0- すいかRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
One Day OffRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Inspector KooRated ★ 4.5
UnframedRated ★ 3.5