Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
MF GhostRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 1.0
Wangan MidnightRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5