Movies
Ratings
166
Begin AgainRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 5.0