Movies
Ratings
1064
Decision to LeaveRated ★ 5.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 4.0
Promising Young WomanRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.5
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
Any Day NowRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
MothersRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
TullyRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Like CrazyRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Double JeopardyRated ★ 3.5