Titles you rated
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
DivaRated ★ 2.0
CompanionRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.0- TarotRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
MissingRated ★ 2.5
Cigarettes & CoffeeRated ★ 3.0
MagnoliaRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
Run Rabbit RunRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
K-PAXRated ★ 4.0