Movies
Ratings
1050
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
American History XRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 2.5
ConfessionsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
RudyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 1.5
The Perfect DateRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
BenjiRated ★ 3.5
A Bad Moms ChristmasRated ★ 3.0
Second ActRated ★ 2.0