Movies
Ratings
616
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
What IfRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5