Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
MemoryRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 1.5
The ChaserRated ★ 4.0
What is the Ghost Up To?Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.5