Movies
Ratings
568
Ivan's ChildhoodRated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 4.0
The SonRated ★ 4.0
Cigarettes & CoffeeRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.0
- My Mother's StoryRated ★ 3.5
- CircleRated ★ 3.5
- EpicenterRated ★ 4.5
- Look AroundRated ★ 4.0
My Father's RoomRated ★ 3.5
Goodbye, Dragon InnRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Beau TravailRated ★ 4.0
N.U.Rated ★ 3.5
L'AvventuraRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0