Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0