Titles you rated
SpectreRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Scarlet InnocenceRated ★ 1.5
NeighborsRated ★ 3.5
FrankRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
FluRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Johnny ExpressRated ★ 4.5