Titles you rated
HiddenRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 3.0
The Bad GuysRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.0