Series
Ratings
163
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Andor Season 2Rated ★ 4.5
Dream ProductionsRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Agatha All AlongRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0