Titles you rated
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Serious MenRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The ApprenticeRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0