Titles you rated
Master of NoneRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
EasyRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 2.5
Game Development GirlsRated ★ 2.5
Densha otokoRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 2.5- Eun ShilRated ★ 2.5
- DamoRated ★ 2.5
- Banana Actually Season 1Rated ★ 2.5
KAIST Season 1Rated ★ 2.5
My GirlRated ★ 2.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 2.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 2.5
- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 2.5
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 2.5
AssemblyRated ★ 2.5
Wedding PeachRated ★ 2.5
SnowmanRated ★ 2.5