Movies
Ratings
1036
DriveRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The TranslatorsRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5