Series
Ratings
747- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 1.0
Taxi Driver 2Rated ★ 2.0
BansheeRated ★ 3.0- BansheeRated ★ 3.5
- BansheeRated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
BansheeRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Star Wars: The Bad Batch Season 3Rated ★ 2.5
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.5
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Invincible Season 3Rated ★ 4.5