Movies
Ratings
25
14 BladesRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
French KissRated ★ 2.0
Ip ManRated ★ 2.0
Star TrekRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
The DivideRated ★ 2.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0