Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
ShineRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 5.0
Winners & SinnersRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0