Titles you rated
The Hot ChickRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Meet the In-LawsRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0