Series
Ratings
75
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
My Sweet CityRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Hotel KingRated ★ 2.0