Titles you rated
Act of ValorRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.0
Ip ManRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 4.0