Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 1.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 2.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5