Series
Ratings
85- My Name Is EarlRated ★ 1.0
- My Name Is EarlRated ★ 1.0
My Name Is EarlRated ★ 1.0
Battlestar GalacticaRated ★ 5.0
30 RockRated ★ 3.5
30 RockRated ★ 3.5
30 RockRated ★ 3.5
ChuckRated ★ 2.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 2.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
The Last ShipRated ★ 3.5- ShamelessRated ★ 4.0