Movies
Ratings
412
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The War of the RohirrimRated ★ 1.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
RushRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.5
UnderworldRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0