Series
Ratings
32
The BoysRated ★ 3.0- Soul EaterRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.5
EXchange Season 2Rated ★ 3.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
- Galaxy Express 999Rated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0