Titles you rated
 One Battle After AnotherRated ★ 3.0 One Battle After AnotherRated ★ 3.0
 Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5 Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
 No Other ChoiceRated ★ 3.5 No Other ChoiceRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 3.0
 RanRated ★ 4.0 RanRated ★ 4.0
 The Ugly StepsisterRated ★ 4.0 The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
 About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0 About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
 Hitman: Agent JunRated ★ 1.0 Hitman: Agent JunRated ★ 1.0
 28 Years LaterRated ★ 3.0 28 Years LaterRated ★ 3.0
 F1: The MovieRated ★ 3.5 F1: The MovieRated ★ 3.5
 Bring Her BackRated ★ 3.0 Bring Her BackRated ★ 3.0
 SinnersRated ★ 4.0 SinnersRated ★ 4.0
 Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5 Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
 El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0 El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0
 The BrutalistRated ★ 3.5 The BrutalistRated ★ 3.5
 Mickey 17Rated ★ 3.0 Mickey 17Rated ★ 3.0
 AuditionRated ★ 3.5 AuditionRated ★ 3.5
 Carlito's WayRated ★ 3.5 Carlito's WayRated ★ 3.5
 Alien: RomulusRated ★ 4.0 Alien: RomulusRated ★ 4.0
 From Today, It's My Turn!! The MovieRated ★ 2.5 From Today, It's My Turn!! The MovieRated ★ 2.5