Movies
Ratings
22
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 2.0
TroyRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0