Movies
Ratings
573
Captain MarvelRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Mother!Rated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0