Series
Ratings
26
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5